Zpětný leasing

S jeho pomocí splatíte závazky,
ale nepřijdete o střechu nad hlavou.

Zpětný leasing nemovitosti je vaše řešení

Pro finanční problémy i hrozící ztrátu domova.

Zpětným leasingem vykoupíme do 48 hodin vaši nemovitost a vyplatíme vám závazky i zbývající peníze z prodeje. V prodané nemovitosti budete moci za nájem zůstat a později ji znovu odkoupit zpět. Vše zdarma právně a administrativně zařídíme. Naše odborné služby vám budou bez poplatků k dispozici i po prodeji.

Na začátku se dohodneme na:

 • ceně výkupu nemovitosti
 • ceně jejího pronájmu
 • době garantovaného odkupu zpět
 • ceně tohoto odkupu

Chcete peníze ihned
a bez stěhování?

Ozvěte se nám

Řešíme i složité situace

Poradíme si se vším.

 • Exekuce
 • Insolvence
 • Zástavy
 • Věcná břemena
 • Dražby
 • Hypotéky
 • Podíly

Zpětný leasing už nemůže být snazší

Vy nás pouze kontaktujete, my vše vyřešíme.

Kontaktujte nás

domluvíme si nezávazný hovor nebo schůzku.

Analyzujeme

všechny problémy spojené s vaší situací.

Vyřešíme

vše s ohledem na vaše problémy a požadavky.

Vyplatíme

vaše závazky a zbylé peníze od nás dostanete.

Bydlete dál

ve své nemovitosti jako nájemník.

Odkupte zpět

váš domov ve sjednáné lhůtě.

Vyřešte své finanční potíže

Řešení vaší situace je blíž, než si myslíte. Nechte si pomoci.

Diskrétně

Zdarma

Těmto lidem jsme pomohli

Budete mezi nimi?

Často se nás ptáte

Co je zpětný leasing a jak probíhá?

Službou Zpětný leasing od vás okamžitě vykoupíme vaši nemovitost a vyplatíme všechny vaše závazky. V nemovitosti navíc budete moci i nadále bydlet jako nájemník a budeme vám garantovat možnost jejího odkoupení zpět za předem domluvenou cenu a v domluveném časovém horizontu. Spolu s tím vyřešíme také všechno právní a úřední papírování zdarma za vás.

Zpětný leasing na nemovitosti probíhá v šesti etapách:

 1. Kontaktujte násKontaktujte nás s pomocí webového formuláře, e-mailu nebo telefonu a domluvte si s námi nezávazný hovor nebo schůzku.
 2. Analýza situace – Na domluvené schůzce s vámi probereme vaši situaci i stav vaší nemovitosti. Poté stanovíme s pomocí rozsáhlých databází odhad ceny nemovitosti a navrhneme řešení. Jeho součástí bude výše výkupu nemovitosti, výše nájmu i podmínky zpětného odkupu nemovitosti (jeho cena a doba, po jakou je garantován).
 3. Řešení situace – Následně si zvolíte řešení, které vám bude vyhovovat. Podle něj vykoupíme nemovitost a postaráme se zdarma za vás o všechny právní i úřední náležitosti.
 4. Vyplatíme vás – Jakmile bude nemovitost vykoupená, vyplatíme vaše závazky a zbylé peníze vám předáme.
 5. Bydlíte dál – Po výkupu můžete v nemovitosti zůstat bydlet za předem dohodnutý nájem. Okolí nemusí vůbec nic poznat.
 6. Odkupte zpět – Zpětný odkup nemovitosti lze uskutečnit kdykoliv v předem dohodnutém časovém horizontu a za domluvenou částku. Až se vaše situace zlepší, budete moci opět bydlet ve svém.

Všechny potřebné informace najdete v našem článku: Zpětný leasing: vše, co potřebujete vědět

Pro koho je zpětný leasing určen?

Zpětný leasing na nemovitost je určený každému, kdo chce ihned a diskrétně splatit své závazky prodejem nemovitosti, a nepřijít o střechu nad hlavou, nebo mít dokonce v budoucnu garantovanou možnost odkoupit si nemovitost zpět. Po výkupu nemovitosti zpětným leasingem budete totiž moci i nadále v nemovitosti bydlet jako nájemník a budete mít garanci jejího zpětného odkupu za předem daných podmínek.

Na jaké nemovitosti lze využít zpětný leasing?

Zpětný leasing na nemovitosti je využitelný na nemovitosti, ve kterých chcete i nadále bydlet. S jeho pomocí proto vykupujeme obvykle všechny druhy domů (rodinné i mobilní), bytů (v osobním vlastnictví i družstevní), chaty, chalupy, dřevostavby i bungalovy. Tyto nemovitosti vykupujeme bez ohledu na jejich fyzický stav na celém území ČR.

Můžu v nemovitosti dále bydlet nebo si ji odkoupit zpět?

Služba Zpětný leasing na nemovitosti vám garantuje možnost bydlet ve vykoupené nemovitosti stále jako nájemník. Dále pak také zaručuje možnost zpětného odkupu nemovitosti za předem daných podmínek.

Do kdy vyplatíte moje závazky?

Vaše závazky vyplatíme obvykle do 48 hodin, ale tato doba se může i o pár dní prodloužit v závislosti na složitost vaší situace a nutných administrativních úkonů.

Bude mě to stát nějaké peníze?

Zpětný leasing je od počátku do konce zdarma. Nezaplatíte nic ani za právní a úřední úkony, které za vás vyřídíme. Vše je navíc nezávazné a do ničeho vás nebudeme nutit. Až do podpisu kupní smlouvy si pak můžete vše kdykoliv rozmyslet.

Ozvěte se nám

Dostaneme vás z finanční pasti.