Výkup nemovitostí

Vykoupíme nemovitost i v situacích,
kdy realitky nepomůžou.

Peníze vyplatíme do

24 hodin

Z tržní ceny dostanete

až 92 %

Ihned získáte až

15 mil. Kč

Okamžitý výkup nemovitostí za hotové

je u nás rychlý a bezproblémový

Neztrácejte čas a nervy s realitkami. Získejte peníze a vyřešte všechny své problémy bez zbytečného čekání. Kde klasický prodej selhává, my vykupujeme. Naši právní, finanční a realitní experti vyřeší zdarma všechny komplikace spojené s výkupem Vaší nemovitosti. Nechte všechny starosti na nás.

Potřebujete peníze
a tlačí vás čas?

Ozvěte se nám

Řešíme i složité situace

Při výkupu si poradíme se vším.

 • Exekuce
 • Insolvence
 • Zástavy
 • Věcná břemena
 • Dražby
 • Hypotéky
 • Podíly

Vykupujeme všechny druhy nemovitostí

Na jejich stavu nezáleží.

Výkup bytů

Vykupujeme rodinné i mobilní domy, chaty a chalupy.

Zobrazit více

Výkup domů

Vykupujeme byty v osobním i družstevním vlastnictví.

Zobrazit více

Výkup pozemků

Vykupujeme stavební, lesní a zemědělské pozemky (půdy, pole, louky i zahrady).

Zobrazit více

Výkup už nemůže být snazší

Vy nás pouze kontaktujete, my vše vyřešíme.

Kontaktujte nás

domluvíme si nezávazný hovor nebo schůzku.

Analyzujeme

všechny problémy spojené s vaší situací.

Vyřešíme

vše s ohledem na vaše problémy a požadavky.

Vyplatíme

vám dohodnuté peníze do 24 hodin.

Vyřešte své finanční potíže

Řešení vaší situace je blíž, než si myslíte. Nechte si pomoci.

Diskrétně

Zdarma

Těmto lidem jsme pomohli

Budete mezi nimi?

Často se nás ptáte

Co je výkup nemovitosti a jak probíhá?

S pomocí této služby okamžitě vykoupíme vaši nemovitost za hotové bez zbytečného čekání. Peníze dostanete do několika dnů, a pokud se nacházíte ve složité finanční situaci, pomůžeme vám i z ní. Spolu s tím za vás zdarma vyřešíme také všechny související právní a úřední náležitosti.

Služba výkup nemovitosti probíhá ve čtyřech krocích:

 1. Kontaktujte násDomluvte si schůzku skrze webový formulář, telefon nebo e-mail. Vše je nezávazné.
 2. Analýza situace – Probereme s vámi všechny potřebné informace o vaší situaci i prodávané nemovitosti (vaše závazky, stav nemovitosti apod.). Odhad ceny odkupované nemovitosti následně stanovíme s pomocí rozsáhlých databází. Poté vám nabídneme několik postupů, které vedou k rychlému výkupu nemovitosti i k vyřešení vaší situace.
 3. Řešení situace – Zvolíte si postup, který vám nejvíce vyhovuje, a my se pustíme do řešení vaší situace i odkupu nemovitosti. Všechny právní i úřední náležitosti s tím spojené vyřešíme zdarma za vás.
 4. Vyplatíme vás – Okamžitě po vyřízení všech administrativních záležitostí vám vyplatíme vaše závazky a předáme zbytek peněz.

Všechny potřebné informace najdete v našem článku: Výkup nemovitostí: vše, co potřebujete vědět

Pro koho je výkup nemovitosti určen?

Okamžitý výkup nemovitosti je určený zejména pro ty, kteří mají nemovitost a závazky, jenž chtějí s pomocí prodeje nemovitosti rychle splatit. Výkup nemovitosti je ale určený i pro každého, kdo potřebuje rychle peníze a nechce čekat na zdlouhavý prodej přes realitku. Důležité ale je, aby vás prodej nemovitosti nijak neohrozil a vy jste měli k dispozici náhradní bydlení. V opačném případě může být výhodnější zpětný leasing, s jehož pomocí od vás odkoupíme nemovitost, zaplatíme vaše závazky, ale v nemovitosti vás necháme nadále bydlet jako nájemníky.

Jaké nemovitosti vykupujeme a kde?

Vykupujeme všechny druhy domů, bytů, pozemků, ale třeba i garáže, střešní půdy apod. Nemovitosti vykupujeme v rámci celé ČR bez ohledu na jejich fyzický stav.

Lze prodat nemovitost s exekucí či jiným právním zatížením?

Vykupujeme nemovitosti s jakýmkoliv právním zatížením. Vykupujeme tedy zadlužené nemovitosti se zástavním právem, s hypotékou, v insolvenci nebo nemovitosti v exekuci. Vykupujeme ale také nemovitosti, z nichž vlastníte jen část nebo se k vašemu vlastnickému právu váže nějaké omezení. Nebráníme se proto ani výkupu spoluvlastnických podílů nebo nemovitostí s věcným břemenem.

V čem se to liší od tradičního prodeje přes realitku?

Na rozdíl od realitky dokážeme okamžitě vykoupit vaši nemovitost. Máme k tomu k dispozici vlastní kapitál ve výši 15 miliónů korun. Peníze jsme proto schopni vyplatit už do 24 hodin. Vyřešíme také jakékoliv právní zatížení nemovitosti. S nami navíc vše proběhne naprosto diskrétně a spolu s prodejem vám pomůžeme vyřešit i složité životní situace, jako je exekuce, hrozící dražba nebo nesplacená hypotéka.

Kdy dostanu peníze za nemovitost?

Běžně jsme schopni vyplatit peníze za nemovitost do 24 hodin. Záleží však na složitosti vaší situace a trvání administrativních záležitostí, které mohou vyplacení i o pár dní oddálit.

Bude mě to stát nějaké peníze?

Komunikace, analýza, právní a úřední náležitosti i samotný výkup nemovitosti jsou u nás zdarma. Navíc je vše nezávazné, do ničeho vás nebudeme tlačit a do podpisu kupní smlouvy můžete kdykoliv odstoupit.

Můžu v nemovitosti dále bydlet nebo si ji odkoupit zpět?

V nemovitosti nelze po jejím prodeji dále trvale bydlet a není možná ani garance zpětného odkupu. Přesto se lze při prodeji dohodnout, že se nevystěhujete ihned, ale až po nějakém čase. Chceme vám hlavně pomoci, proto je i v našem zájmu, abyste měli dostatek času k najití nového bydlení.

Pokud byste však rádi v prodané nemovitosti i nadále bydleli jako nájemníci a chtěli za předem sjednaných podmínek garanci jejího zpětného odkupu, umožní vám to naše druhá služba: zpětný leasing.

Ozvěte se nám

Cenovou nabídku získáte už do 12 hodin