Výkup domů

Vykoupíme váš dům bez ohledu na možné prodejní komplikace nebo jeho fyzický stav.

Peníze vyplatíme do

48 hodin

Z tržní ceny dostanete

až 92 %

Ihned získáte až

15 mil. Kč

Výkup domů za hotové

je u nás rychlý a bezproblémový

Prodejte dům bez zbytečného čekání a starostí. Výkupem získáte finance k vyřešení všech svých závazků. Kde realitní agentury nefungují, my jednáme. Naši právní, finanční a realitní experti vyřeší zdarma všechny komplikace spojené s výkupem Vašeho domu. Nechte všechny starosti na nás.

Potřebujete peníze a tlačí vás čas?

Ozvěte se nám

Řešíme i složité situace

Při výkupu si poradíme se vším.

 • Exekuce
 • Insolvence
 • Zástavy
 • Věcná břemena
 • Dražby
 • Hypotéky
 • Podíly

Vykupujeme všechny druhy domů

Na jejich stavu nezáleží.

Rodinné domy

Chaty a chalupy

Mobilní domy

Rozestavěné domy

Výkup už nemůže být snazší

Vy nás pouze kontaktujete, my vše vyřešíme.

Kontaktujte nás

domluvíme si nezávazný hovor nebo schůzku.

Analyzujeme

všechny problémy spojené s vaší situací.

Vyřešíme

vše s ohledem na vaše problémy a požadavky.

Vyplatíme

vám dohodnuté peníze do 48 hodin.

Vyřešte své finanční potíže

Řešení vaší situace je blíž, než si myslíte. Nechte si pomoci.

Diskrétně

Zdarma

Těmto lidem jsme pomohli

Budete mezi nimi?

Často se nás ptáte

Co je výkup domů a jak probíhá?

S pomocí této služby od vás okamžitě vykoupíme váš dům za hotové. Spolu s tím vám také můžeme pomoci s dluhy či s dalšími finančními komplikacemi. Všechny s tím související právní a úřední náležitosti vyřešíme zdarma za vás.

Výkup domů za hotové probíhá ve čtyřech krocích:

 1. Kontaktujte nás – Domluvte si s námi nezávazný hovor nebo schůzku. Ozvěte se nám pomocí telefonu, webového formuláře nebo e-mailu.
 2. Analýza situace – Probereme s vámi všechny potřebné informace o vaší situaci i prodávaném domu (vaše závazky, stav domu apod.). Odhad ceny vykupovaného domu následně stanovíme s pomocí rozsáhlých databází. Poté vám nabídneme několik postupů, které povedou k rychlému výkupu domu i k vyřešení vaší situace.
 3. Řešení situace – Zvolíte si postup, který vám nejvíce vyhovuje, a my se pustíme do řešení vaší situace i odkupu domu. Všechny právní i úřední náležitosti s tím spojené vyřešíme zcela zdarma za vás.
 4. Vyplatíme vás – Okamžitě po vyřízení všech administrativních věcí vám vyplatíme vaše závazky a předáme zbytek peněz.

Pro koho je výkup domů určen?

Výkup domů je služba pro ty z vás, kteří potřebují rychle prodat svůj dům, aby uhradili své závazky. Prospěšná může být ale i těm, kteří jen nemohou čekat na pomalý prodej realitky a potřebují peníze okamžitě. Vhodné však je, abyste měli po prodeji dále kde bydlet nebo alespoň peníze na pronájem nového bytu. V opačném případě je příhodnější služba zpětný leasing, skrze kterou od vás vykoupíme dům, zaplatíme vaše závazky a vy můžete dále v domě bydlet jako nájemníci.

Jaké domy vykupujeme a kde?

Vykupujeme rodinné a mobilní domy, chaty, chalupy, dřevostavby i bungalovy. Všechny domy vykupujeme v rámci celé ČR bez ohledu na jejich fyzický stav.

Lze prodat dům s exekucí či jiným právním zatížením?

Vykupujeme domy s jakýmkoliv právním zatížením, omezením, nebo dokonce i jen části domů. Proto od vás vykoupíme vše od spoluvlastnických podílů (např. prodej poloviny domu) a domů s věcným břemenem až po zadlužené domy s hypotékou, se zástavním právem v exekuci nebo v insolvenci.

V čem se to liší od tradičního prodeje přes realitku?

Oproti realitce nečekáte třeba i půl roku na prodej domu, ale peníze vám za něj obvykle dáme již do 48 hodin. Umožňuje nám to vlastní kapitál v hodnotě 15 miliónů korun. S námi navíc vše vyřešíte diskrétně, rychle a bez poplatků. Na rozdíl od realitky se také nezalekneme právního zatížení domu, jako je exekuce, hrozící dražba nebo nesplacená hypotéka.

Kdy dostanu peníze za dům?

Částky za výkup domu běžně vyplácíme do 48 hodin. Vše se však může i o pár dní zpozdit v závislosti na složitosti vaší situace a právního a úředního vyřizování.

Bude mě to stát nějaké peníze?

Za komunikaci, analýzu i právní a úřední vyřizování u nás nic neplatíte. Celý prodej i řešení vaší situace je tedy zdarma. Navíc je vše nezávazné, do výkupu vás nenutíme a až do podpisu kupní smlouvy můžete kdykoliv z prodeje bez obav odstoupit.

Můžu v domě dále bydlet nebo si ho odkoupit zpět?

V domě po jeho prodeji již nemůžete nadále trvale bydlet. Neexistuje pak ani garance zpětného odkupu domu. Přesto je ale možné vaše vystěhování odložit, dokud si nezařídíte přestěhování či další potřebné věci. Jde nám zejména o to, abychom vám pomohli. Pokud byste ale chtěli v domě i nadále bydlet jako nájemníci a chcete mít za předem sjednaných podmínek garanci jeho odkupu, využijte naši druhou službu: zpětný leasing.

Ozvěte se nám

Dostaneme vás z finanční pasti.