Výkup pozemků

Jen obtížně sháníte kupce pozemku? Vykupujeme všechny jeho typy bez ohledu na prodejní komplikace.

Peníze vyplatíme do

24 hodin

Z tržní ceny dostanete

až 92 %

Ihned získáte až

15 mil. Kč

Výkup pozemků za hotové

je u nás rychlý a bezproblémový

Získejte snadno a bez starostí potřebné finance. Vyřešte do dvou dnů své problémy. Nechte si od nás vykoupit pozemek. Poradíme si i tam, kde realitní agentury selhávají. Naši právní, finanční a realitní experti vyřeší zdarma všechny komplikace spojené s výkupem Vašeho pozemku. Nechte všechny starosti na nás.

Potřebujete peníze a tlačí vás čas?

Ozvěte se nám

Řešíme i složité situace

Při výkupu si poradíme se vším.

 • Exekuce
 • Insolvence
 • Zástavy
 • Věcná břemena
 • Dražby
 • Hypotéky
 • Podíly

Vykupujeme všechny druhy pozemků

Na jejich stavu nezáleží.

Stavební a zemědělské pozemky

Půdy, orné půdy

Lesy, pole a louky

Zahrady

Výkup už nemůže být snazší

Vy nás pouze kontaktujete, my vše vyřešíme.

Kontaktujte nás

domluvíme si nezávazný hovor nebo schůzku.

Analyzujeme

všechny problémy spojené s vaší situací.

Vyřešíme

vše s ohledem na vaše problémy a požadavky..

Vyplatíme

vám dohodnuté peníze do 24 hodin.

Vyřešte své finanční potíže

Řešení vaší situace je blíž, než si myslíte. Nechte si pomoci.

Diskrétně

Zdarma

Těmto lidem jsme pomohli

Budete mezi nimi?

Často se nás ptáte

Co je výkup pozemků a jak probíhá?

S pomocí této služby okamžitě vykoupíme váš pozemek za hotové. Peníze dostanete do několika dnů, a pokud se nacházíte ve složité finanční situaci, pomůžeme vám také s ní. Spolu s tím za vás zdarma vyřešíme i všechny související právní a úřední náležitosti.

Vykupování pozemků probíhá ve čtyřech krocích:

 1. Kontaktujte násSpojte se s námi s pomocí webového formuláře, telefonu nebo e-mailu a domluvte si s námi nezávazný hovor nebo schůzku.
 2. Analýza situace – Probereme s vámi všechny potřebné informace o vaší situaci i prodávaném pozemku (vaše závazky, stav pozemku apod.). Odhad ceny pozemku následně stanovíme s pomocí rozsáhlých databází. Poté vám nabídneme několik postupů, které vedou k rychlému výkupu pozemku i k vyřešení vaší situace.
 3. Řešení situace – Zvolíte si postup, který vám nejvíce vyhovuje, a my se pustíme do řešení vaší situace i odkupu pozemku. Všechny právní i úřední náležitosti s tím spojené vyřešíme zdarma za vás.
 4. Vyplatíme vás – Jakmile bude výkup pozemku administrativně zařízený, vyplatíme vás i vaše závazky.

Pro koho je výkup pozemků určen?

Výkup pozemku je služba vhodná pro ty z vás, kteří nechtějí nebo nemohou čekat, až vám pozemek prodá realitka. Dále je vhodná také pro ty, kteří potřebují rychle uhradit své závazky a májí pozemek na prodej.

Jaké pozemky vykupujeme a kde?

Vykupujeme zemědělské a stavební pozemky, lesy, pole, louky, orné půdy a zahrady. Pozemky vykupujeme na území celé ČR bez ohledu na jejich stav.

Lze prodat pozemek s exekucí či jiným právním zatížením?

Dokážeme vykoupit pozemky s jakýmkoliv právním zatížením, omezením nebo vlastněné jen z části. Proto vykupujeme spoluvlastnické podíly, pozemky s věcným břemenem, ale i zadlužené pozemky se zástavním právem, v insolvenci nebo v exekuci.

V čem se to liší od tradičního prodeje přes realitku?

Rozdíl oproti realitce je zejména ten, že od vás vykoupíme pozemek ihned bez zbytečného čekání. Umožňuje nám to vždy držená hotovost ve výši 15 milionů korun. Vše navíc zařídíme diskrétně, a pokud máte jakékoliv závazky nebo finanční problémy, dokážeme vyřešit i ty. Všechny s tím spojené administrativní náležitosti pak vyřešíme zdarma za vás.

Kdy dostanu peníze za pozemek?

Peníze za výkup pozemku zpravidla vyplácíme do 24 hodin. Vše ale samozřejmě záleží na složitosti vaší situace a trvání právního a úředního vyřizování, které celou proceduru mohou i o nějaký ten den prodloužit.

Bude mě to stát nějaké peníze?

Výkup pozemku se všemi doprovodnými službami je zcela zdarma. Do ničeho vás nebudeme tlačit, vše je nezávazné a výkup pozemku můžete až do podpisu kupní smlouvy kdykoliv zrušit.

Ozvěte se nám

Cenovou nabídku získáte už do 12 hodin