Výkup bytů

Vykoupíme váš byt bez ohledu na možné prodejní komplikace nebo jeho fyzický stav.

Peníze vyplatíme do

48 hodin

Z tržní ceny dostanete

až 92 %

Ihned získáte až

15 mil. Kč

Výkup bytů za hotové

je u nás rychlý a bezproblémový

Získejte potřebné peníze výkupem bytu. Vyřešte své problémy a závazky snadno a během chvíle. Řešíme i situace, kterých se klasické realitní agentury zaleknou. Naši právní, finanční a realitní experti vyřeší zdarma všechny komplikace spojené s výkupem Vašeho bytu. Nechte všechny starosti na nás.

Potřebujete ihned peníze?

Ozvěte se nám

Řešíme i složité situace

Při výkupu si poradíme se vším.

 • Exekuce
 • Insolvence
 • Zástavy
 • Věcná břemena
 • Dražby
 • Hypotéky
 • Podíly

Vykupujeme všechny druhy bytů

Na jejich stavu nezáleží.

Družstevní byty

Byty v osobním vlastnictví

Výkup už nemůže být snazší

Vy nás pouze kontaktujete, my vše vyřešíme.

Kontaktujte nás

domluvíme si nezávazný hovor nebo schůzku.

Analyzujeme

všechny problémy spojené s vaší situací.

Vyřešíme

vše s ohledem na vaše problémy a požadavky.

Vyplatíme

vám dohodnuté peníze do 48 hodin.

Vyřešte své finanční potíže

Řešení vaší situace je blíž, než si myslíte. Nechte si pomoci.

Diskrétně

Zdarma

Těmto lidem jsme pomohli

Budete mezi nimi?

Často se nás ptáte

Co je výkup bytů a jak probíhá?

S pomocí této služby vám zajistíme rychlý výkup bytu za hotové.. Peníze dostanete již do několika dnů, a pokud se nacházíte ve složité finanční situaci, pomůžeme vám také s ní. Spolu s tím za vás zdarma vyřešíme i všechny související administrativní náležitosti.

Služba výkup bytu probíhá ve čtyřech krocích:

 1. Kontaktujte násOzvěte se nám skrze webový formulář, telefon nebo e-mail a domluvte si s námi nezávazně schůzku nebo hovor.
 2. Analýza situace – Probereme s vámi všechny potřebné informace o vaší situaci i prodávaném bytě (vaše závazky, stav bytu apod.). Odhad ceny bytu následně stanovíme s pomocí rozsáhlých databází. Poté vám nabídneme několik postupů, které povedou k rychlému odkupu vašeho bytu i k vyřešení vaší situace.
 3. Řešení situace – Zvolíte si postup, který vám nejvíce vyhovuje, a my se pustíme do řešení vaší situace i odkupu bytu. Všechny právní i úřední náležitosti s tím spojené vyřešíme zdarma za vás.
 4. Vyplatíme vás – Okamžitě po vyřízení všech administrativních věcí vám vyplatíme vaše závazky a předáme zbytek peněz.

Pro koho je výkup bytů určen?

Služba výkupu bytu je pro vás vhodná, pokud máte závazky, které potřebujete rychle vyrovnat, a máte byt, který můžete prodat. Stejně tak je pro vás vhodná, pokud nemůžete nebo nechcete čekat na zdlouhavý prodej bytu skrze realitní kancelář. Prodej bytu by vás ale neměl jakkoliv ohrozit. Mělo by vám zůstat nějaké další bydlení nebo alespoň peníze na podnájem jiného bytu. V opačném případě je lepší využít službu zpětný leasing, s jejíž pomocí od vás odkoupíme byt, uhradíme vaše závazky a vy budeme moci zůstat v daném bytě bydlet i nadále jako nájemník.

Jaké byty vykupujeme a kde?

Vykupujeme byty po celé České republice bez ohledu na jejich fyzický stav. K vykupovaným bytům patří družstevní byty i byty v osobním vlastnictví.

Lze prodat byt s exekucí či jiným právním zatížením?

Vykupujeme byty s jakýmkoliv právním zatížením. Nebráníme se proto výkupu zadlužených bytů, k nimž patří byty v exekuci, se zástavním právem, s hypotékou a v insolvenci. Vykupujeme ale také byty s omezením v užívání (byty s věcným břemenem) nebo byty, které nevlastníte celé (spoluvlastnický podíl bytu).

V čem se to liší od tradičního prodeje přes realitku?

Nesháníme vám kupce. Tím kupcem jsme my sami, a protože si držíme kapitál ve výši 15 miliónů korun, dokážeme od vás na rozdíl od realitní kanceláře vykoupit byt obvykle již do 48 hodin. Pomůžeme vám také vyřešit vaše finanční problémy a vykoupíme i byty s jakýmkoliv právním zatížením, jako je například hrozící dražba, exekuce nebo nesplacená hypotéka. Vše vyřídíme diskrétně a bez poplatků.

Kdy dostanu peníze za byt?

Částku za výkup bytu získáte zpravidla do 48 hodin, ale v závislosti na rozsahu vašich problémů či nutných právních a úředních úkonů se může vyplacení zpozdit i o několik dní.

Bude mě to stát nějaké peníze?

Výkup bytu i řešení vaší situace je od počátku do konce zdarma. Nic není závazné, do ničeho vás nenutíme a až do podpisu kupní smlouvy můžete od prodeje bytu kdykoliv odstoupit..

Můžu v bytě dále bydlet nebo si ho odkoupit zpět?

V prodaném bytě nelze dále bydlet ani neexistuje garance jeho zpětného odkupu. Nicméně vás nikdy nebudeme chtít ihned vystěhovat. Pokud budete mít zájem, necháme vás v bytě nějaký čas bydlet i po jeho prodeji, abyste si byli schopni najít například nové bydlení. Chceme vám hlavně pomoci.

Jestliže ale máte zájem v bytě dále bydlet jako nájemníci a chcete mít záruku, že si budete moci byt za předem sjednaných podmínek odkoupit, využijte naši druhou službu: zpětný leasing.

Ozvěte se nám

Dostaneme vás z finanční pasti.